Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs kedvetek "együtt"...

Nincs kedvetek "együtt" sportolni és diétázni velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Sokszor kezdtem el sportolni és ugyanannyiszor hagytam is abba. Most 25 kg súlyfeleslegem van, ami eléggé kellennetlen tud lenni.


Több barátom is volt, akivel elhatároztuk, hogy majd együtt mozgunk, hogy biztassuk egymást, de sajnos előbb utóbb, különböző okok miatt abbahagyták, majd én is.


Most arra gondoltam, hogy talán az interneten találok olyan embereket, akik szivesen vennék, ha beszámolhatnánk egymásnak a kezdeti nehézségeinkről, sikereinkről és hasonló dolgokról.


A kérdésem a következő: Lenne kedvetek elkezdeni velem együtt sportolni? Elsősorban futásra, kerékpározásra, jó idő esetén úszásra, különböző, boltban kapható DVD-s edzésekre gondoltam. Természetesen ezek mellett még ösztönöznénk is egymást az egészséges táplálkozásra.


Ha van kedvetek írjatok. =)


2010. máj. 7. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok:D én 2 hete tornázom videóra. te mire tornázol?
2010. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja, és 20L:)
2010. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rubint Réka
2010. máj. 7. 20:33
 4/18 anonim válasza:
hol laksz egyáltalán?
2010. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Te?
2010. máj. 7. 20:34
 6/18 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar. De a kérdésem olyan jellen, hogy térben máshol, mégis együtt, mert megosztjuk az élményeket stb. Ha véletlen félreértettél volna.
2010. máj. 7. 20:35
 7/18 anonim válasza:
én nógrád megye. $ én is benne lennék $
2010. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én Tatarek Rezső zsírégető videójára tornázom. Írj privátot:)
2010. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én meg majd megírom éppen mit grillezünk,miféle jó cupákos husikákat tömünk magunkba.
2010. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó! Kérlek, mondd meg egy családtagodnak, hogy ne felejtsen el tájékoztatni arról, mikorra vigyük a virágot a temetésedre, a szívinfarktusod után. =)
2010. máj. 7. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!