Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vádli, lábszár formázást...

Vádli, lábszár formázást hogyan csináljam vastag lábszár esetében?

Figyelt kérdés

Adott egy ehhez hasonló, még vastagabb lábszár. [link]

Hogyan tudnám nőiesebbre formálni, milyen gyakorlatokat kellene végeznem?


2017. febr. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzéssel maximum izmot tudsz növelni...
2017. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mit tudok tenni hogy ne legyen ilyen tömzsi? Alapvetően nem vagyok kövér, szóval a fogyás nem segítene.
2017. febr. 7. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig segítene. Ha ott nem izom van akkor az bizony zsír. Izommal formálod de azz ugye nő a térfogat teht előtte le kéne takarítani onnan a zsírt (vagy utána, de az nehezebb ilyen szempontból, mert tapasztalat nélkül sanszos, hogy a megszerzett izomból is sokat letakarítasz majd..)
2017. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy zsír. Azt milyen mozgással lehet eltüntetni? futás jó lehet rá?
2017. febr. 7. 13:14
 5/6 anonim válasza:
Futás!! Világ életemben vastag vádlim és bokám volt, és miután elkezdtem rendszeresen futni, vékonyabb lett és formás. Soha semmilyen torna nem változtatott ezen azelőtt, azt gondoltam ezen már nem is lehet változtatni. Igazából teljesen más miatt kezdtem futni, nem is gondoltam hogy ennyire jól formálja a futás a lábat, úgy az egészet.
2017. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan a genetikád, akkor egyszerűen nem fog menni. Ezt a kérdést én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


már kórusban jajveszékeltek nekem, hogy ijesztően sovány vagyok, mégsem fogyott a vádlim, azaz fogytam mindenhonnan, de arányaiban ugyanaz maradt. Nem tudok jobbat tanácsolni, mint amit nekem írtak, fogadd el. Nem lehet mindenki tökéletes, koncentrálj a szebb/jobban formálható részeidre.

2017. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!