Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtánc órán hogyan tudnám...

Rúdtánc órán hogyan tudnám megelőzni, hogy a rúd nyúzza a bőrt a combomról?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok.

Van olyan ruha ami esetleg alkalmas ilyen órára - védi a bőrt de nem csúszik?



2017. febr. 1. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :D Bocs, de ez az igazság. Vannak ilyen tapadós cicanadrágok, internetről lehet rendelni, de egy darab 30 ezer kürül mozog, szerintem haladóként sem éri meg, kezdőként meg felesleges. Par hét és megszokja a bőröd és akkor nem fog fájni. Bocs, de ez az igazsag, hosszú távon meg jobban is jarsz, ha hozzaszoktatod a bőröd a terheléshez.
2017. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pörölycápa ***** válasza:
100%

Jah, sehogy, a rúdtánc ezzel jár. Meg lehet szokni. Egy év után a szokásos gyakorlatok már nem bántanak, nem leszek tőlük kék-zöld, csak ha új ponton érintkezek a rúddal. Nem azt mondom hogy nem fáj, de már hozzászokram az érzéshez, és kevésbé zavar.

Vannak tapadós nadrágok, elég drágák, illetve ebay-en volt szerencsém belenyúlni egy olcsó kínai műbőr nadrágba, ami tapad... de nekem ezek nem sokat segítenek a fájdalmon.... lehet nem a bőröm tapad, viszont a nadrág valamennyire mozog a lábamon és a bőr nagyon jól be tud csípődni egy gyűrődésbe.


Szóval nincs nagyon más választás mint hozzászokni, tényleg jobb lesz idővel, még ha eleinte ez olyan hihetetlenül is hangzik.

2017. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!