Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt megy le 2-3...

Mennyi ido alatt megy le 2-3 centi a combomrol? 15L (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Alapvetoen "korte" testalkatu vagyok, teha alulra hizok :// mondhatni folul latszanak a bordaim (wtf??!) de a csipomon a fenekemen es a combomon van egy kis zsir. Leginkabb a combom zavar, mivel szeles a csipom es igy jobban is latszik. Mar 7 honapja nem eszek cukrot, kb 3 honapja lisztet (se lisztes-cukros kajat) csak oliva olaj, kokuszolaj, napi 2 liter viz, mondhatni ch szegeny etrend. De nem latom magamon a valtozast!! Nem reg elkezdtem futni kb 25 perc, heti 4x, de most egy kicsit abbahagytam (a futast) abbahagytam. Szerintetek mennyi ido utan latszik valami kulonbseg?

6 honappal ezelott: [link]

Most: [link]

Sajnos iszonyat nagy etvagyam van, gyakran rendesen hanyigerig eszem magam, ug, hogy a hasam feszit es nehezebb lelegeznem (ez komoly) :D koszonom a tippeket, otleteket es bocsi a hibakert!:)


2016. aug. 1. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt egy kep oldalrol [link] (tenyleg a seggemre hizok :D) es igazsag szerint oktoberben toltom a 16-ot, de lenyegtelen :D
2016. aug. 1. 22:50
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Nem látok változást, de nem is volt vastag a lábad, csak formátlan. Izom kell rá és a fenekedre is, mert így lapos vagy oldalról. Súlyzós guggolás és kitörés kellene és jobb lenne a forma.
2016. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sokat eszel, miért várod, hogy fogyj? Szerinted ch szegény étrendben fogysz? :D Ez nem így működik, kalóriadefcit kell. Mivel ennek még a létezéséről sem tudunk, nemhogy a mértékéről, tippelni sem lehet, mikor lesz változás...


Mozoghatnál többet.

A képen nem látok valami sokat, de nyilván jobban néznél ki több izommal.

2016. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán vékony vagy. Keress rá a Sárga Kapszulára(ingyenes könyv) és kezdj el súlyzós edzést végezni, mellette jó étrenddel.
2016. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!