Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc sportotok? Miért?

Mi a kedvenc sportotok? Miért?

Figyelt kérdés
Nekem a kosár. Izgalmas játéknak találom. Mindenki meg tudja tanulni. Szeretem benne, hogy csapatsport, ezért sok barátot lehet kapni. Gondolkodni kell játék közben.
2010. máj. 5. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Kedvenc sportom a táánc. jól érzem magam amikor táncolok, és lehet új lépéseket, gyakorlatokat tanulni, amivel fejlesztheted a mozgásod, az egyensúlyod, na meg a ritmusérzéked. :)
2010. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Futás: Mert nem kell hozzá semmilyen felszerelés, és formásabb lesz tőle a popsim, a combom, a vádlim.


Tánc: Mert teljesen átmozgat, imádom a zenét.


16L

2010. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem is a kosár mivel a rap sportj és így közelebb vagyok hozzá és testi adotsogákaim tudom használni benne. Meg a ganszterekre buknak a csajok:D sokszor bámulják az embert és igen haver szerzésre is nagyon jó. A foci is majdnem ilyen de én azt nem szeretem :/
2010. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kedvencem:

Csinálni ezt szeretem.:Kerékpározás,Falmászás-->kikapcsol,és természetbe van.

Nézni.:Box,K1,F1

2010. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2010. máj. 5. 14:09
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem a röplabda, nem is tudnám megmondani miért, de imádom. :) Na meg a tánc, legfőképpen a hastánc, úgy érzem annak megvan a maga hangulata. :)
2010. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
csinálni és nézni is foci. élvezem, imádom látni ahogy rezeg a háló ha gólt lövök, ahogy lecselezem az embereket és más dícsér...
2010. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Úgy alapjában véve imádom a labdajátékokat, de egyébként a kedvenc sportom a futás:P

Mert szeretek egyedül lenni a gondolataimmal, és futás közben kikapcsolok és csak magammal foglalkozom...

Nem tudom...nagyon szeretem...csak én és az út...

2010. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Azt hittem minden második válaszoló a focit fogja írni és eddig csak egy valaki írta.

2010. máj. 5. 14:25
 10/22 anonim ***** válasza:

Foci, mert hajrá FTC :P

xD

2010. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!