Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol, milyen kettlebellt vegyek?

Hol, milyen kettlebellt vegyek?

Figyelt kérdés

Boltból, vagy magyar vebshoppról venném. Esetleg ilyesmiket ha van:

[link]



2017. jan. 12. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A mohácsi vasöntödében csinálnak ilyesmit, busós verzióban, de ez inkább csak olyan gyakorlathoz jó, ahol nem ér az alkarodhoz a súly. A hagyományos öntött vasból a 360 gearst, vagy olcsóbb kategóriában a Capetant ajánlom, nekem mindkettő bevált. A 360 gears ecoating festéssel van ez a legjobb. A capetanon kalapácslakk, ami ha megsérül szívás.

A spartant nem ajánlom, szerintem nem olyan tervezte, aki használja is.

A verseny kettlebellek azonos méretűek bármely súlyban. Ezek a legdrágábbak, és kevésbé strapabíróak, mint az öntött vas, de ha nem dobálod, ez is örök élet(bár az öntött vasat se nagyon dobáld, mert letörik a füle). De a profik, mind a verseny belleket használják.

Ha most kezded, szerintem kezd a capetannal, vegyél 4 kilónként újat, aztán ha már elérted azt az edzettséget és bell súlyt, amit már csak szinten tartani akarsz, akkor abból valami profibb verziót. Ha pénz nem számít, akkor vásárolj be a 360 gearsen.

Mohácsi: [link]

2017. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!