Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzésre menjek, segítet...

Milyen edzésre menjek, segítetek dönteni?

Figyelt kérdés

Szoval jarok hip hopra fel eve es jarok Akrobatikus rock and rollra ket eve es mindketto tancon lesz egy téli gála amire el kéne mennem, de valószínűleg csak az egyikre tudok majd:( Akrobaikus rock n roll gala meg egyszer sem voltam a ket ev alatt. A hip hop térformában nem látszana ha nem mennék el de akrobatikus rock n roll-on igen, mert ott csak 5-en vagyunk egy terformaban. Holnap lesz edzés mindkettő táncból de nem tudom melyikre menjek. Hip hop hetfon es szarna van rock n roll pedig szerdan es penteken ugyhogy pont ugyanakkor van:(

Legyszi segitsetek hogy melyikre menjek holnap es a galan! Bocsánat a zavaros megfogalmazásért de nagyon siettem:) koszonom az ertelmes válaszokat!:)



2016. nov. 15. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 WC-nk van, legközelebb megkérdezem itt, hogy melyikre menjek szarni, mert nem tudok dönteni.


Most hiába gondolsz szemétnek, ez a kérdés ugyanaz. De oké, hogy ne legyél annyira mérges, mondok egy választ, amit szívesebben hallanál: a rock n rollra menj, mert az bíszt! A Metál legyen veled! :)

2016. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ok de amugy szerintem azert ez teljesen más, mert mind2-re el kene mennem és ez nekem fontos. Minden wc-n ugyanúgy szarsz de nem mind1, hogy pl jól fogom-e erezni magam, latszodni fog-e hogy hianyzok a terformabol stb stb...

*ja es amugy a hip-hop-ra kellett venni fellepo ruhat rocky-ra nem.

2016. nov. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!