Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egézséges tömegnövelő...

Milyen egézséges tömegnövelő szert ajánlatok gyúráshoz?

Figyelt kérdés

Magasságom 186 súlyom 63 ami elég kevés hogy elkezdjem szerintem... Örűlnék ha tudnátok ajánlani valamit :)

Jóvőhónapban kezdek


2010. ápr. 27. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Kaja.

Legolcsóbb: Dextróz + Protein.

2010. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Könnyű mondani hogy kaja. értelmes válasz köszönöm...

Attól hogy sovány vagyok nem mondtam hogy nem eszem rendesen

családból én vagyok a legsoványabb de én eszem a legtöbbet szoval ne mondja nekem senki hogy kaja

2010. ápr. 27. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

attól még idióta vagy,a kajád dönti el,hogy milyen táplálékkiegészítő kell


[link]


olvasd el,és ne nagymenősködj,hogy te eszel...


be kellene vinni,.jó minőségű tápanyagokból 2 gramm fehérjét testsúlykilóként és 5 gramm szénhidrátot


találsz étrendet a linken,iletve h mit kéne enned!mert a kajától nősz!!

a tömegnövelő is koncentrált élelmiszer,tehát kezdj el szépen olvasgatni és ne nagymenősködjél


egyébként a legegyszerűbb az egy jó fehérje+szőlőcukor(ezt csak edzés utéán 40 gramm)


ha minden áron tömegnövelőt akarsz venni,akkor volumass 35 vagy Jumbo-t ajánlanék


de előtte tedd renbe a kajálásod!!a konyhában dől el a java

2010. ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól még idióta vagy,a kajád dönti el,hogy milyen táplálékkiegészítő kell


[link]


olvasd el,és ne nagymenősködj,hogy te eszel...


be kellene vinni,.jó minőségű tápanyagokból 2 gramm fehérjét testsúlykilóként és 5 gramm szénhidrátot


találsz étrendet a linken,iletve h mit kéne enned!mert a kajától nősz!!

a tömegnövelő is koncentrált élelmiszer,tehát kezdj el szépen olvasgatni és ne nagymenősködjél


egyébként a legegyszerűbb az egy jó fehérje+szőlőcukor(ezt csak edzés utéán 40 gramm)


ha minden áron tömegnövelőt akarsz venni,akkor volumass 35 vagy Jumbo-t ajánlanék


de előtte tedd renbe a kajálásod!!a konyhában dől el a java



azt meg egyenesen verd ki a fejedből h a tömegnövelő szer:) meg h te kondi előtt beszeded és a kkor maj csak jövő hónapba mész edzeni


ha iszoil egy tömegnövelő turmixod,az ANNYIT JELENT,HOIGY EGYEL TÖBBET ESZEL,ÉS NEM TÖBBET!

2010. ápr. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A válaszadónak igaza van... alapismereteket el kell olvasni.

A testépítés 70%ban a kaján múlik, ha tetszik, ha nem. És nem elég sokat enni, jót kell enni...

Kérdésedre válaszolva a piacon beszerezhető tömegnövelők közül mindegyik egészséges... olyan nincs, hogy egészségtelen... ezek csak kiegészitők, és ha ártanak, nem dobják piacra. Jumbo, Volumass35... ezek jók.

2010. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!