Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek...

Fiúk! Mi a véleményetek azokról a lányokról akiknek kockahasuk van?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy srác, hogy neki nem tetszik, és hogy félnek tőle a férfiak. nos?
2010. ápr. 27. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor megnyitod a kérdést, akkor vannak még találatok, ugyanerre a kérdésre... Vagy olvasni luxus? Nem hiába van az ott, hanem azért, hogy ne kezdj 2x, 3x, 4x(...) ugyanolyan topicot.


Egyébként én nem találom túl vonzónak. Egy csaj legyen sportos és karcsú, de ne kigyúrt!

2010. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
add kölcsön nekem 18/F
2010. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek.

Bírom a sportos, kigyűrt nőket, persze nem a szélsőséges eseteket. Mikor úgy néz ki a fejük mintha faxik lennének parókában meg mellel, és szinte MINDENHOL borotválkoznak a sok beszedett férfihormon miatt, nah azoktól UNDORODOM, legszívesebben lehánynám őket.

2010. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyon kockahasú lányok nekem se tetszenek,félek tőlük:(
2010. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem pumpálja magát szteroiddal hanem természetesn kockás a hasa,és sportosan néz ki,az teljesen jó.
2010. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az,hogy nem kellett volna lenyelniük a monitort meg a tévét.:)
2010. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!