Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pompon...

Mi a véleményetek a pompon lányokról?

Figyelt kérdés

Sokan azt gondolják h Magyarországon nincsenek pompon csapatok, pedig vannak! Én is pompon lány vok.

A fiúk állandóan rosszra gondolnak ha rólunk van szó vagyis perverzek.

Nektek mi a véleményetek? Szerintetek is könnyen kaphatóak vunk a sok hülye pomponos film miatt? Mert rosszul adják elő ezt az egészet.Lehet h a fiúk csak kihasználnak azért mert pomponlány vok és csak azért jönnek össze velem?:S

18/L


2009. máj. 30. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában a cheerleaderek nagyon nagy tiszteletnek örvendenek,nincs is nélkülük semmilyen meccs se..meg aztán beindítják a fiúk fantáziáját ez is igaz..ha nem lennék ügyetlen és tökéletes alakom lenne én simán lettem volna pompomlány anno:)
2009. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

#pom-pon



elnézést véletlen elírás volt:)


a pom-pom az más:)


1.voltam

2009. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Semmi baj:) , amugy igen a pompom az amit a kezünkben tartunk:)

nekem sincsen tökéletes alakom, csak jó ritmusérzék kell:)

2009. máj. 30. 11:45
 4/15 anonim ***** válasza:

mindenesetre szerintem klassz dolog.)1.válaszoló


még sportnak is simán mondható amennyi erő kell hozzá...

2009. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen ez már sport, és nagyon kemény edzések vannak:S

Egymást kell dobálni elég sokszor:S:)

2009. máj. 30. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Tehetséges sportemberek, de sokszor rib@ncok...(tisztelet a kivételnek)
2009. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért, ismersz pomponlányokat akik ilyenek? Ha nem akkor meg nem kell ribancozni...pff
2009. máj. 30. 20:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi köze a pompon lányoknak a ribancokhoz. A filmekből tényleg a legtöbbször ez jön le... én nagyon szeretnék pomponozni már évek óta, de nem találok csapatot.:(
2009. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hát akkor gyere el hozzánk:D

írj üzit!

2009. aug. 30. 20:59
 10/15 anonim válasza:
Sajnos sok az előítélet a sok filmbéli pompon-ribanc miatt akiknek távolrol sincs semmi közük ehhez a sporthoz szerintem. Én csak gratulálni tudok hozzá. Szerintem megérdemlik a tiszteletet mert kívülről csak jó kis csajok akik rázzák magukat de nagyon sok munka van benne meg sok kitartás kell hozzá. És igen lehet hogy ezért akarnak veled összejönni mert mostanában nagyon sokat számit láccat. én gondolja a srác "milyen menő leszek egy pompon csajjal felvágok a haverok előtt" sok felszines hülyegyereknek üzenem hogy a belsőt is kéne néha nézni és nem előitéletekkel hanem meg kéne ismerni az illetőt. Neked meg sok sikert a továbbiakhoz;) 16/L
2009. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!