Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Annyira szomorú vagyok! Mit...

Annyira szomorú vagyok! Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Annyiról lenne szó, hogy az öcsémnek van biciklije, nekem nincs. Ő egy ismerősétől kapta, a szüleimnek nincs rá pénze, hiába kérem hogy vegyünk. Ő meg folyton undokoskodik, nem adja kölcsön, élvezi, hogy uralkodhat rajta és önző. Tanácstalan vagyok, de annyira bántó! A szüleim még csak rá se szólnak, el van kényeztetve.
2010. ápr. 27. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

15:10 Nem azért mondtam mert rosszminőségű és tescos. Nekünk/nekem is olyan van, apa használja, és jól bírja.



Nyilván nem a drágábbak között kell válogatni ha nem engedhetitek meg magatokonak.(nem sértésképpen) Meg ha nem akarsz vele hegyi túrákat tenni , nem is kell 26ezer forintos strapabíró bicikli.Biztos vagyok benne,hogy lehet biciklit venni 10 alatt.


Vagy esetleg kérj a nagyszüleidtől.

2010. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A bicikli árak egyre csak lefelé mennek. Pár éve használt biciklim ami 2 évig bírta, az volt 8.000 Ft korül.
2010. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd körül nézek:)...
2010. ápr. 28. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!