Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Annyira szomorú vagyok! Mit...

Annyira szomorú vagyok! Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Annyiról lenne szó, hogy az öcsémnek van biciklije, nekem nincs. Ő egy ismerősétől kapta, a szüleimnek nincs rá pénze, hiába kérem hogy vegyünk. Ő meg folyton undokoskodik, nem adja kölcsön, élvezi, hogy uralkodhat rajta és önző. Tanácstalan vagyok, de annyira bántó! A szüleim még csak rá se szólnak, el van kényeztetve.
2010. ápr. 27. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Lopd el, és ha kérdezik nem te voltál. Mondd hogy a mezei négerek voltak.
2010. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
keress egy olcsót a teszveszen vagy a vaterán, és kérd meg a szüleid, hogy vegyék meg
2010. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

mi lenne, ha normálisan megkérnéd tesód, h. használjátok felváltva? Teszem azt: egyik nap te, másik nap ő.

Esetleg egy kis pszichológiai zsarolást is bevethetsz: az "és te hogy éreznéd magad a helyemben" mondat jó eredménnyel kecsegtethet. Esetleg ha neked van valami használati tárgyad (laptop, stb.), amit ő használna, akk. köthettek alkut is. modern XXI. századi cserekereskedelem. :) és igy mindenképp jól járnátok mindketten (Gondolom ő sem bringázik mindennap órákat), ill. a szüleidnek is olcsóbban kijönne a mulatság.

Remélem segitettem


23/f

2010. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi! Különben mit értessz olcsó alatt? Szted 10 körül, esetleg alatt(:S) lehet kapni?
2010. ápr. 27. 14:54
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocs 14:39-esnek üzentem előbb.
2010. ápr. 27. 14:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi!:)
2010. ápr. 27. 14:56
 7/13 anonim ***** válasza:

10körül vagy alatta?

Mért nem mentek el venni? tescoba vagy Auchenbe is lehet kapni 10 alatt.

2010. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

előttem levő komment: az én biciklim is tesco-s, és elég jól birja, semmi baja...(bár nem nagyon reklámozom, h. onnan van XD). Csak arra vigyázz, h. ne kék-fehér csikosat vegyél hatalmas piros TESCO felirattal. :)

Egyébként ha tényleg nem lehet rá költeni, akkor marad az alkudozós megoldás vagy a cserebere a tesóval. (ebbe anyuékat is be lehet vonni)

2010. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A múltkor voltunk az Auchan-ban és ott én 26 ért láttam de ezek szerint nem néztem meg rendesen tényleg van 10 ért is??
2010. ápr. 27. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!