Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súllyal való edzes 15 évesen...

Súllyal való edzes 15 évesen rosszat tesz-e?

Figyelt kérdés
Hallottam mar arrol hogy nem tesz jot ha 14/16 eves kor alatt sulyokkal edzunk...azt szeretnem tudni hogy ez mennyire igaz...mar hogy van-e valami hatar pl 10kg folott ne nagyon...
2016. okt. 27. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat el lehet kezdeni de nagyon szepen es lassan, mert az izuleteid, novesed errendszered karara mehet. Vannak profi edzok akik ezt jobban meg tudjak mondani mint az ittenkek(beleertve engem is). En kesobb kezdtem, de van ismerosom aki 15 evesen kezdte es ellege sokat fejlodott.(harom ev alatt o lett a legizmosabb az egesz iskolaban) A lenyeg, hogy tenyleg talalj egy profit aki segit neked es nem csak egy olyan alakot akinek a szaja jar.
2016. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja meg nem artana ha ezt az edzesek kategoriaba irnad ki, talan tobb segitseget kapnal ;) :D
2016. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. 15 és 15 éves között is sok különbség van. Én ilyenkor kezdtem edzeni, főként saját súllyal meg két 10 kilós egykezessel. Aztán lett egy 30 kilós kétkezes rudam olyan 16 évesen. Most 18 vagyok, sokkal nagyobb súlyokat mozgatok meg, nem jelent bajt. 16 évesen nem biztos, hogy jó ötlet 100 kiló alá befeküdni még ha el is bírod. A bemelegítésre figyelj, hogy legyen alapos. Nyújts is utána.
2016. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!Talan tesi tanaromat majd megkerdezem xd
2016. okt. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!