Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyemrá magam végre,...

Hogy vegyemrá magam végre, hogy elkezdjek tornázni?

Figyelt kérdés
Hetek óta húzom, hogy na majd majd ma délután, ha hazaértem. Helyette meg inkább lustálkodok. Nem fogyni akarok, hanem izmosodni, de nagyon akaratgyenge vagyok. Többször elkezdtem már, akkor éreztem is, hogy jól esik, jót tesz, hiányzik, de ha csak 1 nap kimarad, akkor annyi, vége. Hogy vegyem rá magam, hogy elkezdjem végre?

2016. okt. 18. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy akarod csinálni vagy nem. És a kérdés alapján az utóbbi látszik, szóval fölösleges erőlködni a semmiért. Csinálj olyat, amit szeretsz.
2016. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember van, akik várják a nagy változást, azt, hogy egy nap majd felkelnek és akkor életmódot váltanak és onnantól kezdve örökké olyan tudatállapotban lesznek... csakhogy az élet nem ilyen... a szokásaink rabjai vagyunk... sosem fogy eljönni ez a pillanat, minden egyes napunk döntések sorozataiból áll...

Ha ma úgy döntesz, nem tornázol, akkor holnap könnyebben döntesz a nem mellett... mivel hozzászokik az agy, hogy nem tornázol ész szokássá vállik... ahányszor felteszed magadnak a kérdést, autómatikusan megkapod a nem választ...

De segítek, most, hogy elolvastad a válaszomat, mond, hogy igen, most azonnal csinált 10 fekvőtámaszt, 20guggolást, 20 hasprést, és akkor már megtetted az első lépést, így holnap már egy fokkal könnyebb lesz... és ha minden nap elismétled, egy idő után szokássá vállik és az lesz az agyad automatikus válasza erre a kérdésre, hogy igen tornázok...


Én pl rohadt nehezen vettem rá magam az elején, hogy menjek el konditerembe, ma már nem kérdés, hogy hétfőn, szerdán és szombaton megyek, mivel ha nincs hozzá egyáltalán semmi kedvem, akkor is belém égett a szokásommá vált és megyek...

2016. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!