Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdjek táncolni?

Elkezdjek táncolni?

Figyelt kérdés

A barátnőm nemrég megkér, hogy járjak vele fitdance-re. Az elején még örültem neki, de most már félek, hogy mit fognak szólni hozzá az osztálytársaim. Félek, hogy cikizni fognak vagy bántó dolgokat mondanak... Nem vagyok éppen egy vékony lány és az utóbbi időben híztam is és nem tudom, hogy fogadják, hogy egy kövér lány beáll közéjük. Barátaim nagyon nincsenek és ez jó barátkozási lehetőség is lenne. Csak nagyon parázok az egésztől. Sportolnom kéne, de már úgy vagyok vele, hogy nem nagyon akarok járni, de csak azért mert félek.

Tudnátok tanácsot adni, hogy egyáltalán menjek-e és hogyan győzzem le a félelmem? Ha elmegyek hogyan barátkozzak?

14/L



2016. szept. 1. 18:04
 1/3 anonim válasza:
A tánc egy szuper dolog, örömet okoz! Ha te szeretnéd mindenképp járj el! Azzal meg ne törődj mások mit gondolnak, mert ez a te életed!
2016. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el! :)

Akik oda járnak tuti nem mind vékonyak. A fitdance névre szerintem sok fogyni vágyó is ráharap.

Az osztálytársaidnak meg nem muszáj elmondani, de ha mégis elmondjátok és beszólna valaki gondolj arra hogy neki nem lett volna bátorsága elmenni és féltékenységből cikiz.

2016. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Qubi válasza:
Szerintem igen is menj el táncolni, mert azon kívűl hogy remek sport és és szórakozás, rengeteg önbizalmat ad. Tapasztalatból beszélek. Régen én is mindentől féltem, hogy ki mit mond, próbáltam beolvadni. Most már nyolc éve táncolok és teljesen megváltoztam. Nem érdekel mások véleménye, én szeretem csinálni( én is amugy a barátnőmmel járok táncra akit szintén én kértem hogy járjon táncra. Ő is pont azért nem mert jönni amiért te, de mostanra-fél évvel később-már biztosan nem hagyná abba) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy semmi rossz nem történhet ha elmész fitdancre, sőt lehet hogy egyes testi hibákon is segíthetne.
2016. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!