Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit rontok el? (Kérdésed...

Mit rontok el? (Kérdésed rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Ekkora változás lehetséges? Ilyen rövid idő alatt.

[link]

Én 180\66 kg vagyok, és nem igazán akar mozdulni a mérleg, de változást sem igen látok.

Reggelim: túró, zab, joghurt, banán

2. Étk: egy marék kesudió

3. Étk: lazac/csirke, rizs

4. Étk: lazac/csirke , rizs/saláta

5. Étk: alma/tojás/fehérje palacsinta


Természetesen nem mindig ugyanezeket eszem, van, hogy toltott cukkinit, párolt zoldseget, stb. Kenyér, Liszt teljesen kizárva. A rizset sem sózom, naponta 3-4 litert iszok. A zöld teát sem ízesítem. Alkoholt teljesen száműztem.


Edzés előtt ill. Után BCAA-T iszok, utána pedig fehérjét. Tehát nem értem én mit rontok el, egyszerűen a belsőcombom, és a csípőm nem akar vékonyodni.


Lehet, hogy csak még türelmesebbnek kellene lennem? 1 hónapja csinálom.


2016. okt. 11. 21:02
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez egyénenként változó. Véleményem szerint a testmagasságod a súlyodhoz pont megfelelő. Ne akarj olyan lenni, mint a magazinokban lévő csontsovány modellek, a fiúknak is az tetszik, ha egy lányon van mit fogni. ;)
2016. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én jelenleg 184 cm magas vagyok, 102 kg-ról lefogytam 94re 7 hét alatt :D
2016. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Minden második nap járok futni, 2-szer eszek 1 nap, könnyű ételt :) Közbe gyümölcs
2016. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék csak 2x enni. Ez az 5 Kicsi adag teljesen jó nekem, nem vagyok éhes, nem zabálom magam tele, stb. :) és tudásom szerint is a legjobb a napi 5x-i étkezés. A testemmel elégedett vagyok, leszámítva a belső combom ill. A csípőm.. sajnos még mindig jó hájas vagyok ezeken a területeken :(
2016. okt. 11. 21:39
 5/5 anonim válasza:
De amúgy elég csinos lehetsz ha 180cm magas vagy és 66kg :)
2016. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!