Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet ajánlotok?

Milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem kell itt nagy fogyókúrára képzelni csupán hanyagolni a hízlaló kajákat. 1 hónapja edzem és próbáltam úgy táplálkozni de kikérném a ti véleményeteket is. Mondom, nem fogyókúrázók akarok csak elhagyni a hízlaló kajákat. Meg azt hogy ihatok tehet vagy kakaót?

2016. okt. 2. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Fogyókúrázni*

Otthon ezdek az lemaradt :)

2016. okt. 2. 18:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem fogyókúrázok!

De mivel az elmúlt 6-8 évben (lehet 10 is) nagyon elhagytam magam ezért elhatároztam, hogy "életmódot" váltok. (van kb. 20-25kg felesleg rajtam de ezt nem szeretném fogyókúrával letudni, tartok tőle, hogy jo-jo lenne, nem is mérem magam.)

Teljesen elhagytam a fehér lisztet, mindenféle finomított cukrot (csak a kávéba teszek kókuszvirág cukrot) minden mást "üresen" vagy mézzel - gyümölccsel eszem!

A liszt elhagyása miatt nincs tészta, kenyér stb.

2 hónap alatt 14-16 cm-rel kellett "kurtítani" a nadrágszíjat.

De ami a legfontosabb szerintem, hogy rendszert vittem az étkezésekbe és a köztes nassolást megszüntettem.

Részben elhagytam a tejet (néha-néha megkívánom akkor iszok - kakaót is) illetve a zabpelyhet azzal készítem. Natúr joghurt és kemény sajtok jöhetnek.

Hús, zöldség, tojás, rizs (puffasztva is) köles (ez korábban nem volt).

Az idei nyáron annyi paradicsomot és uborkát ettem mint korábban soha.

Biztosan vannak hibái, de egyenlőre "kényelmes" és hatásos a váltás.

De ami a legfontosabb, hogy korábban menzát is ettem, mára ez teljesen elmarad. Mindig főzök és tudom, hogy mi-miből készült! (pl főzelék habarás liszt nélkül).

2016. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. okt. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!