Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet és sportot...

Milyen étrendet és sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, 183 cm, és 72 kg. De hason meg mellen még van felesleg. Egy kicsi combon is, de nem zavar. Nem fogyózok, csak nem eszek este 7 után, így lement rengeteg. Egy év alatt 20 kg. Az elmúlt egy évbe is 5-6 kg zsírt, de felét visszaszedtem izom formájába. Napi 5 km biciklizés, hétvégente 10-15-20 is, napi 2 km séta. Ennyi tett rengeteget. De mostmár ha mozgok, rendkívül fáradt vagyok.

Valami étrendet ajánljatok már, annak figyelembevételével, hogy húskészítményeket nem eszek. Mármint felvágott meg ilyenek. Meg milyen sportot? Húzódzkodás 3-4 megy egyszerre, fekvőtmámasz könnyített, 20 cm-rel feljebb van a kezem, 8-10. Mit nézzek még meg? Nem kondira meg ilyenekre gondolok, inkább ilyen házilag megoldható.


2014. ápr. 8. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!