Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vezessem rá az edzésre?

Hogy vezessem rá az edzésre?

Figyelt kérdés

barátom(fiúm) egyre jobban csak hízik.hiába mondogatja,hogy edzeni fog meg se mozdul.csak a gépet nyomja.nem azzal van a bajom,hogy duci..mert elfogadom a külsejét.hanem azzal,hogy sok mindenbe meg akadályozza ,amiért engem okol..pl ha nem fér el,akkor én vagyok útba vagy én menjek alrébb ágyon..meg ilyenek..

én személy szerint otthon edzek, személyi edző szeretnék lenni 1x.

jó lenne ha barátommal edzenék,mert sok jó páros edzést látok interneten.egyre többet.gép nélkül igen csak unalmas edzeni szerintem,de megteszem.de az milyen jó lenne már,hogy kb 4napot egyedül többit meg párba.jobb mint a gép.

próbáltam már szépen kérni ,mondtam már,hogy fussunk együtt,de hogy ő nem ..csak fexik..előbb utóbb az egészségére is megy ez.

egyébként én edzek ,de kajákat nem eszek úgy ahogy kéne..

neki a mamája válassza a kajákat pl.tehát hatékony módszer kellene amivel rá vezethetem,illetve amitől alakul a külseje is.mit ajánlotok?van valami tipp?

jó lenne egy mozgékonyabb fiúval együttlenni

18/L


2016. szept. 15. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

nincs ilyen tipp.

de ha személyi edző akarsz lenni,akkor tudnod kellene,hogy a megjelenés 80%ban a kajáláson múlik.

a lusta emberek 35 körül amikor cukorbetegek lesznek ébrednek rá,hogy valamit tenni kellene,de ez nem elég.

kell még hozzá 50 körül egy infarktus,hogy teljes legyen a változás iránti igény.

szóval nem lehet megváltoztatni egy rest embert,csak ha tényleg az élete a tét,de a tapasztalataim szerint sokuk még ekkor is lesza-rja.

ezért keress olyan partnert aki ugyanolyan érdeklődésű,felfogású mint te és akkor nem kell alakítgatni nevelni győzködni.

2016. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!