Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék eljárni box edzésre!...

Szeretnék eljárni box edzésre! Aki jár edzésre kérem válaszoljon! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves vagyok budapesti lakos. Gimis koromban nagyon jó kondiba voltam, viszont 21 évesen elkezdtem dolgozni. A munkahelyem olyan sajnos, hogy nem előre kiszámítható, 12 órában dolgozom, legtöbbször Budapesten de néha vidékre kell lejárnom dolgozni 1 hétre. Ha nem vidéken vagyok akkor alapból nappal éjszaka két nap pihenés a munkarendem.

Manapság nagyon rossz kondiba vagyok. Érzem magamon nem elég, hogy ellustultam de még dohányzom is már 7 éve. Szóval nagyon rossz kondiba vagyok, de szeretnék eljárni box edzésekre. Azért a boxot választottam mert gyerekkorom óta felnézek az ökölvívókra. Az a kérdésem, hogy Budapesten, lehetőleg Kispesten vagy ahhoz közel, hová tudok eljárni boxolni? Ajánlanátok valamit? A gond az, hogy nagyon rossz kondiba vagyok és nem akarom, hogy sz-rnak nézzenek. Mi a véleménye annak, aki már régóta jár box edzésekre erről? Lehetek jó benne attól, hogy a munkám miatt lehet, hogy az edzések felére sem tudok majd elmenni??


2016. jún. 16. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, sokan csak a kardió része miatt járnak, még az se számít gáznak, hogyha az első edzéseken kiállsz, mert nem bírod, annál tiszteletreméltóbb hogy elmentél. Hobbistaként lehetsz jó ökölvívó, 3-4év után már nagyon durván használható tudást tudsz összeszedni a képzetlen emberrel szemben, akkor is ha nem mindig tudsz ott lenni az edzéseken.
2016. jún. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!