Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El akarok menni box edzésre...

2105as kérdése:

El akarok menni box edzésre csak kicsit parázok, normális?

Figyelt kérdés
Hogy ütést kapok hát az edzés része, engem elsősorban a tagoktól hezitálok, ahogy olvasgattam itt írták sok a színesbőrű és nem akarok velük semmilyen összetűzést.
2016. febr. 15. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

egyszerű.

felteszed magadnak a kérdést.

meg akarsz tanulni verekedni,vagy nem.

ha igen,akkor szembenézel a félelmeiddel és lemész a dzsipszikhez bunyózni,mert abban jók,így a legjobbaktól tanulhatod meg a mikéntjét első kézből.

2016. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a cigányoktól, mert a legtöbbjük egy hónapig se bírja a boxot. Megunja, feladja stb. Box edzésen (nálunk legalábbis) rendzserint ott vannak a romák mellett a kopasz nehézfiúk, akik bár nem annyira rasszisták, de miattuk nem igazán emberkednek edzéseken. Én úgy vettem észre, hogy még le is lehet spanolni egy kettővel.
2016. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg "ők" lesznek többen.
2016. febr. 15. 22:13
 4/9 aikiboxer ***** válasza:
Elsősorban az edzőn múlik. Igen egyszerű a dolog: lemész, megnézel egy edzést, ha tetszik, jó a hely atmoszférája, akkor elmész a következő edzésre és beállsz. Bármikor abbahagyhatod ha akarod.
2016. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyfüggő. A nyóckerben biztos van dzsipó az edzésen. Nem minden edzésen vannak amúgy, én olyan helyen bokszoltam, ahol össz-vissz 3 volt. Két ilyen 20 év körüli srác meg egy 10 éves kisgyerek. Nem volt velük gond vagy ilyesmi.
2016. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én végül is nem Bp.-én akarnék boxolni. Köszi a válaszokat. De ha nem adok rá okot azért csak nem kötnek belém, ha esetleg lennének az edzésen nem?
2016. febr. 16. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában nem. Bár attól függ mit tekintenek oknak a revansra. Mindenesetre ne nézz egyikre se csúnyán, se szépen ameddig nem tudod, hogy konkrétan milyenek. Köszönj nekik, fogj kezet, első alkalommal ugye bemutatkozol mindenkinek. Remélem, hogy szerencséd lesz.
2016. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi . Amúgy olyan 2-3 hét múlva akarom elkezdeni, de gondolom ez nem számít e téren. Majd csak kialakul jól remélem
2016. febr. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!