Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érjek el jobb eredményt?

Hogyan érjek el jobb eredményt?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy ha valami felmérésen(fekvőtámasz,futás...)veszek részt akkor mindig szarul teljesítek.

Suliban is mikor voltak akkor jó ha fele annyit tudtam csinálni mint otthon.

Rendszeresen edzek sajáttestsúllyal. Valamilyen rendészeti szervnél szeretnék majd elhelyezkedni de attól félek hogy a fizilai alkalmassági vizsgán is ugyanezlesz.

Gondolkodtam miért lehet ez ès arra jutottam hogy mentális akadája van hogy jó teljesítsek. Ugyanis gyakran arra gondoltam a felmérések atatt hogy ez nekem nem fog menni, más jobban teljesít, stb. Viszont edzések alkalmával nem szokott gond lenni. Akkor jön ez mikor megnézem hogy miből mennyi megy és mindegy hogy suliban vagy otthon mindig gyengén teljesítek.

Ez ellen mit lehet tenni? Mit tanácsoltok hogy űzzem el a negatí gondolatokat? Továbba egy ilyen alkalmassági vizsga előtt menyit kell pihenni?


A válaszokat előrre is köszönöm!


2016. szept. 9. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!