Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudom...

Milyen gyakorlatokkal tudom ezeket a részeket formálni, ledolgozni a felesleget?

Figyelt kérdés

Nekem az "úszógumimmal" van egy kis gondom,vagyis a csípőm körül levő kis felesleget szeretném ledolgozni.

A nagyobb gond viszont a fenekem alatt levő párnácskák miatt van.Van valami ütletetek vagy bevált módszeretek?Szeretnék egy kicsit formásabb lenni.

Előre is köszi!

18/L


2010. ápr. 20. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

Futás+cardio,és a kajára figyelj oda.

2010. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Cardio alatt mire gondolsz?

Amúgy köszi! :D

2010. ápr. 20. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

A kardio mozgást, a mozgás jellege szempontjából két kategóriába sorolhatjuk:


1. hosszan tartó, gyenge vagy közepes intenzitású, egyenletes pulzusszámú aerob mozgás;


2. rövidebb ideig tartó, nagy intenzitású, ciklikusan változó mozgás.



Ilyen a futás, kerékpározás, úszás.


[link]


Én ezt az edzéstervet csinálom, még csak a 3. hétnél tartok és már érezhető a változás a fenekemen! A bőröm is feszesebb és a popsim formásabb és sokkal jobban érzem magam. Az úszógumira pedig felülésezem.


Sok szerencsét!


18/L =)

2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,bár az úszógumim az oldalamon van,nem pedig a hasamon...

De azért nagyon szépen köszönöm!

2010. ápr. 20. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj törzskörzéseket vag yvalami hasonlót. Amúgy felülésezni is lehet úgy, hogy pl jobb könyöködet érinted hozzá a bal térdedhez és akkor már az oldalad is formásodik. Szerintem...
2010. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20/F és én is pont ezekre a területekre hízok először.

A cardio az szíverősítő vagy erőnlétnövelő, nem éri meg szenvedni vele, ha csak le akarsz adni 1-2 kg-t.


Ahova legelőször hízol, onnan fogysz a legkésőbb, erre készülj. A gyakorlat amit csinálsz pedig lehet bármi, a lényeg: 30-40, max 60 percig csináld folyamatosan (+bemelegítés és levezetés) izzadj, keményen csináld, de ha elkezdessz lihegni, akkor vegyél vissza. Egy ilyen edzés után nem leszel éhesebb vagy fáradtabb mint egyébként, sőt felfrissít. A 18/L-eknek a futás általában túl intenzív, nem éri meg szenvedni vele; csak túlhajtod magad és elveszi a kedved. De ha kitartó vagy és tudod magad kínozni, akkor csináld nyugodtan, gyorsabban fogysz tőle, ez biztos. Szerintem vegyél egy kondibérletet és biciklin vagy eliptikus trainer-en (sífutógépen) edz, ezek a legjobbak és ott a légkör is megfelelő.

2010. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én 18 L vagyok és képzeld imádok futni. Szerintem nem lebeszélni kellene a kérdezőt, hanem biztatni. Mellesleg a jó levegő jót tesz az ember lelkének, de nyugodtan pazarolj el pénzt kondibérletre, ha az annyira menő. Lehet, hogy 2 alkalom után megunod és nem használtad ki az x összeget... A természetben való mozgás ingyen van és szép környezetben.
2010. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, futólány teljesen :)

Én próbáltam rábeszélni a futásra pár lány ismerősömet, de 4-5 alkalom után már nem jöttek. 10 perc futás után kifulladtak. Van több hosszútávfutó lány ismerősöm is, akik simán lehagynak pl, de nem ez a jellemző.

Szeretne formásabb lenni és a biciklizés formázza a feneket és a lábakat.

Futottam én is szabadban, de amire neki van szüksége, azt SZERINTEM a bicikli hamarabb megadja.

Konditermet pedig azért javasoltam, mert ott tud tartani egy állandó tempót, és van lehetősége egyéb testrészeket is formálni, segítséget kérni mástól.

De ezek ellenére is igaza van a futólánynak :)

Próbáld ki a futást szerintem, aztán ha nem jön be, akkor kondi, úgy nem veszthetsz semmit.


(aki a konditermet javasolta)

2010. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!