Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot nem késő...

Milyen sportot nem késő elkezdeni 16-17 évesen?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen egyáltalán? Hol nem néznének rám furán a többiek (akik valószínűleg már 6-8-12 éves koruk óta űzik)?

Kis hozzátétel, hogy (kicsi, nem fűzős) gerincferdülésem van, emiatt futástól hosszútávon fáj a hátam. Így milyen sportot űzhetnék? Semmihez nem értek és botlábú vagyok.

(ha ez számít, lány vagyok)



2016. aug. 16. 19:27
 1/6 anonim válasza:
Valamilyen küzdősport,harcművészet? :)
2016. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemigen engedik otthon és így külső szemlélőként annyira nem nyűgözött le, de mindenképpen utánanézek párnak :)
2016. aug. 16. 21:23
 3/6 A kérdező kommentje:
De, mégis, az aikido megfogott és van is a közelemben, ha lesz bátorságom szüneteltetni a mostani sportomat, kipróbálom :)
2016. aug. 17. 09:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Visszatérve (a végén még én kommentelem tele a kérdésemet) beszéltem gyógytornásszal, aki nem javasolja a harcművészeteket (ahogy a teniszt, íjászatot, hosszútávfutást sem). Ezeken kívül szerintetek mit tudnék még elkezdeni ennyi idősen? Jó lenne, ha tudnék eredményeket elérni, de kezdek kételkedni benne, hogy ilyen sport létezik.
2016. aug. 25. 18:06
 5/6 anonim válasza:
Nekem van egy kis gerincferdülésem mégis talajtornázok
2016. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg a vívás?
2016. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!