Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sérült izmom lehet izomlázas?

Zóna_pocok kérdése:

A sérült izmom lehet izomlázas?

Figyelt kérdés

A fűrészizmom szakadt részlegesen, 6 hetet teljesen kihagytam, a visszatérés után 1 hétig még olyan gyakorlatokat csináltam, ahol teljesen kimaradt a munkából. 1 hete kezdtem el terhelgetni (előre, oldalra emelés először 2, később 3 kilóval, csigán lehúzás mindkét karral 5-10 kilóval), és nem fájdult meg soha edzés közben. Annyit éreztem, hogy gyengébb és "érzékenyebb" ha terhelem, de éles, nyilalló, szűró fájdalom nem jelentkezett egyszer sem.

Viszont tegnap vettem észre, hogy nyomásra, amikor nyomkodom egy kicsit az izmot jobban fáj, mint eddig, viszont ha mozgatom a karom (karkörzés stb) nem fáj. Ezért kérdezem, hogy lehetséges-e az, hogy izomlázas lett, vagy lehet, hogy "visszasérültem" valamilyen szinten? Pedig azt érezném szerintem edzésen, ha rásérülök, vagy nem?


2016. júl. 26. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!