Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek intenzív sporttal...

Szerintetek intenzív sporttal lehet 2 hét alatt kicsit soványodni? Lány vagyok

Figyelt kérdés
Mondjuk napi 100-150 felülés, egy kis futás meg ilyesmik? Nem most kezdem, de nem vagyok kigyúrva se! Ne gondoljatok nagyon sok fogyásra csak olyan -1-1,5 cm! Köszi

2016. júl. 19. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha fogyni, karcsúsodni szeretnél, akkor a hangsúly a kardión legyen, ne a felüléseken. Egyébként inkább hasprést csinálj felülés helyett.


1 hónap alatt már lehet látni változást, de ne számíts nagy dologra.

2016. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olvass utána, mitől fogy az ember. Kalóriadeficittel. Azt érd el.


Egyébként a "napi 100-150 felülés, egy kis futás" nem éppen intenzív sport.

2016. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

étrend

futhatsz millió km-ert is ha nem vagy kalóriadeficitben

és nem kell megmozdulni se, ha abban vagy

nemmondom hogy ne mozogj,csak hogy étrenden múlik

2016. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha futással le tudja adni azt a kalóriát amit bevitt aznap, akkor szuper. A mozgás sosem fölösleges !
2016. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem mondtam hogy fölösleges, hanem hogy hiába mozog ha többet eszik... de ez hogy 100felülés az semmire nem jó, egy kis futás, egy kis futás az az én szótáramban pár km, megeszel egy szendvicset aztkész... tehát vagy rendesen kell mozogni és úgy enni rendesen vagy kevesebbet enni még a kevésnél is
2016. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
No hát számítottam a negatív kommentekre.. bocsi de amúgy aki írta hogy a 100-150 felülés és a futás nem intenzív annak üzenem olvassa el mégegyszer mert odaírtam MEG ILYESMIK!! Amúgy pár km az tudod mennyi kalóriát éget el, étrendre figyelés mellett?! Min. 700-800 nálam egy 20 perces futás és általàban nem annyit futok hanem 45-50 perc! A normális válaszolóknak köszi!
2016. júl. 19. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
mi a rákért negativ komment ha odairom hogy kalóriadeficittől fogsz fogyni?
2016. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
agyhugykövet kapok tőletek
2016. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Amúgy pár km az tudod mennyi kalóriát éget el, étrendre figyelés mellett?! Min. 700-800 nálam egy 20 perces futás"


Hogy 20 perc futás 800 kalóriát éget el? Tényleg?

Nálam 12 perc erőltetett futás éget el 200 kcalt, 85 kg testsúly mellett.

2016. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!