Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A konditeremben miket kell...

A konditeremben miket kell csinálni először? Kezdő.

Figyelt kérdés
Még nem voltam konditeremben. A közeljövőben akarnám elkezdni a gyúrást, de nem tudom, hogy miket csináltok, mennyit pihentek a gyakorlatok között, mennyi ideig ideális gyúrni, szóval az ilyen konditeremmel kapcsolatos dolgokkal nem vagyok tisztában. Magyarázzátok már el részletesen, hogy mit csináltok először, majd milyen gyakorlatokat, mennyi ideig és mennyit pihentek ?
2010. ápr. 15. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Részletesen??????

IGEN???!!!

NA ezt sasód akkó:

[link]


Öcsém ez a gyúróBiblia!

Itt mindent pontosan leírnak, a kezdőktől a szekrényhátúakig....

Ha komolyan gondolod, ne legyé lusta elolvasni a dolgokat VÉGIG!

2010. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
más valaki ? Nem konkrétan az edzésre gondolok, hanem, hogy mennyi ideig tart, mennyit pihentek a gyakorlatok között, szóval ilyen dolgokat.
2010. ápr. 15. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress valakit aki csinál neked egy edzésprogramot.

És ha már megvan és lejársz rendeszeresen akkor a jófej helyi gyúrós emberek segíteni fognak, csak le kell spanolni velük:)

2010. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az ideális edzés másfél óra...Kb max 1 percet lehet pihenni, h hatékony legyen az edzés...de keress fel egy edzőt vagy olyat aki ért hozzá...mert ugy az érdemes elkezdeni...:)
2010. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Szóval trehány voltál elolvasni amit linkeltem.

Akkor az edzésnél se várj csodákat, és be ne képzeld magadnak hogy nyárra valamiféle alakod is lesz, koma az edzést már télen el kellett volna kezdeni, megfelelő étrend, kalória, fehérje, szénhidrtátszámolás nélkül semmi nem lesz belőled .......ennyit a kitartásodról, ha már olvasni is dög vagy mit vársz az edzéstől,,,......?

2010. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!