Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késő lenne? Többi lent.

Késő lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Keso lenne ha 19 eves koromba mennek egy jobb csapathoz? 15 eves vagyok es eleg jol focizok nagyok kozott is tobben is elismertek es mondtak,de meg sulizok es nem akarok sportsuliba menni el akarom vegezni a 12ot es az erettsegit addig jarok ahol elek foci edzesre es amire vegeznek a sulival leszek 19 eves,keso mar 19evesen elmenni egy jobb csapathoz? Amugy ahol jarok edzesre nem nagy csapat 2korosztaly van az U16 és a nagy csapat,es nem szoktak lenni jatekos megfigyelok meg stb sok baratom el ment mar sportsuliba de en mar megszoktam a sulim es itt akarok vegezni,keso 19 evesen mashol focizni ahol jobb a lehetoseg?

2016. júl. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem késő
2016. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jo koszonom a valaszt
2016. júl. 2. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

attól mert, valaki 20-21 évesen már válogatott az nem azt jelenti, hogy késő:) szóval hajrá:)

elsővoltam

2016. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 3. 00:19
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sincs ezzel probléma :)
2017. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!