Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten fogyáshoz edző és...

Budapesten fogyáshoz edző és étrendösszeállító?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen embert ajánlani? Esetleg, ha van ilyen tapasztalatotok, azt is szívesen fogadom :)

Nagyon túlsúlyos vagyok, pedig szeretek mozogni. És már elegem van ebből, hogy így nézek ki. Rengetegszer nekiugrottam, hogy akkor én most diéta, meg futás stb. Ezeket csináltam 2-3 hónapig tök jól, de egyszerűen nem fogytam tőle.

Voltam már dietetikusoknál is, de az egyik ezt mondja, a másik azt, ráadásul, mint jó példák, ők maguk 120 kilós nénikék, úgyhogy nem tudom, miért higyjek nekik...

Kalóriás számláltam, ketogén diétát próbáltam, mindent már és semmi eremény. Pár kiló lemegy, aztán megáll, majd visszajön.


Úgyhogy itt vagyok 21 évesen, 168 centisen és 95 kilósan, légyszi, ajánljatok valakit, aki összekapar a földről és segít változtatni :)


2016. jún. 30. 17:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy 1400-1600 kcalos étkezést csinálok, tök jó makrokkal, kétnaponta járok gyorsgyalogolni/kocogni/tornázni és két hónap alatt kemény kettő kiló ment le, ami sanda gyanúm, hogy víz :(
2016. jún. 30. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!