Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti is várjátok már, hogy...

Ti is várjátok már, hogy kiessünk az EB ből és ne erről szóljon 10 kérdésből 7?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A foci remek szabadidős tevékenység, magas szinten űzve pedig kiváló állóképességet igényel. Én sem örülök, hogy ennyire túl van támogatva a foci, te könyörgöm, kijutottunk végre a tetves ebre, olyan csapatokat előztünk meg portugália meg izland, böde is istentelen nagy császár, ne legyünk már ennyire ellenségesek mindennel szemben csak azért mert a kormány azt nyomja. Ha más támogatna azt szidná mindenki.
2016. jún. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
A kérdezőnek teljesen igazat adok. Gratulálok a magyaroknak hogy bejutottunk, hogy kivételesen álljuk a helyünket, de nekem is elegem van már ebből a sok focibuzából! :)
2016. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor nézzetek Dartsot, vagy úszást,ha az izgalmasabb..
2016. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem, nem várom!!! Nem szeretem a focit, de nagyon büszke vagyok a magyar csapat sikereire, és kívánom nekik, hogy minél tovább bennmaradjanak, mert megérdemlik! Szerintem inkább támogatnod kéne a saját országod csapatát, vagy legalábbis próbáld meg elviselni, hogy mások örömmel nézik a meccseket. Teljesen érthető a lelkesedés, már rég óta nem szerepeltek ilyen jól a magyarok.
2016. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alulképzett barátunk szerint a foci azért nem sport, mert a nézők nem játszanak. Szerintem kb. 20-as IQ felett belátható, hogy egyrészt minden sportnak vannak nézői akik, horribile dictu nem játszanak. Ergo valójában nem is léteznek sportok, csak az olimpiai távolbanézés... Másrészt mégis hogyan képzeli el a kérdező, az EB alatt a lelátókon bőrözgetnének a nézők vagy mi?!
2016. jún. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!