Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a fenékre edz valaki,...

Ha a fenékre edz valaki, akkor a feneke nőni fog, vagy lefogy?

Figyelt kérdés
Szeretnék nekifogni edzeni, viszont nem szeretnék fogyni. Esetleg tudtok ajánlani edzésterveket? És mennyi idő után látszik az eredmény? Esetleg valakinek tapasztalata, bevált módszer? fontos. (tudom, buta kérdés, de kérlek normális válaszokat, előre is köszönöm.) :))

2016. jún. 12. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Sárga kapdzula című e-bookot olvasd el.
2016. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Igen, buta kérdés, mivel étrendfüggő is. Meg nem mindegy, hogy milyen az az edzés. Komolyabb súlyos edzéssel és jó étrenddel nőni fog az izom.
2016. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnövelő étrend mellett nőni fog... de....

NEM edzünk csak egyetlen izomcsoportra. Teljes testet edzünk!

2016. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, olyan gyakorlatokra gondoltam, amik a telefonos alkalmazásokon vannak. Nagyon sok ilyen alkalmazás van. Az a jobb, ha én állítok össze saját magamnak edzéstervet, vagy az appon levők megfelelőek? (Nem szeretnék nagy változásokat, csak egy kevés formázást)
2016. jún. 12. 21:33
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Azok semmit nem érnek. A bodybuilder honlapon találsz terveket.
2016. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lényeget Cortez leírta. Itt egy egészen jó cikk a témában:


[link]


Írod, nem akarsz nagy változásokat. Ettől nem kell tartanod. Hála alacsony tesztoszteron termelésünknek a legapróbb változás mögött is komoly munka áll.

2016. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mint korábban írtam, ne csak egy izomcsoportot célozz meg!
2016. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!