Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a "spártai" edzés? Mikor ennek köze sincs ahhoz, ami ano lehetett, meg ez inkább csak egy bohóckodás.

Figyelt kérdés
Gondolom kapom majd most 1-2 embertől az ívet rendesen. De nekem ne mondja senki,hogy ez nem egy újabb divat... :) Ja és még mielőtt megkérdeznék az ilyen illetők. Kerékpározok,és edzőterembe járok. :)

2016. jún. 6. 06:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#40


Persze, ez így van. Csak arra akartam rámutatni, hogy attól, hogy 100 éve is már csinálták (ezzel a kérdező érvelt fentebb), még nem feltétlen az a legjobb vagy az egyedüli jó megoldás.


Valójában azt gondolom, hogy ha valaki spártainak, sittesnek vagy istentudjaminek nevezett edzésbe fog és azt csinálja lelkesedéssel, azzal tesz az egészségéért, a testéért, akkor tegye. Nekem nem jön be, mondjuk én klasszikus balettben nyomulok, de mindenki, aki küzd azért, hogy kihozza magából a legtöbbet, ugyanazt a megbecsülést érdemli.

2016. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg meg vagyok döbbenve, hogy felnőtt emberek, mások HASZNOS és KEMÉNY edzésformájának a NEVÉBE kötnek bele
2016. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám ezt akkora divatnak, talán csak a te köreidben az, kérdező.

A kérdés már 2 éves, én pedig még csak idén találkoztam először ezzel a világgal, pedig nem vagyok egy passzív ember, nagyon nem, de korábban nem ismertem olyan embereket, akik ezzel jobban foglalkoztak volna vagy beszéltek volna róla.

Idén ezzel is megismerkedtem, megtetszett a dolog, és kicsit irigykedek azokra, akik ezt hamarabb ismerték, és már évek óta részesei.

2018. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!