Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5 ször csinálok 50...

Heti 5 ször csinálok 50 felülést. Kb mikorra látszódhat az eredmény? Használjak mellé valamilyen karcsúsító krémet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 20:37
 1/8 anonim válasza:
69%
Hát az attól függ,hogy mekkora párnácskát kell letornázni.én már egy hete csinálom minden nap annyit amennyit csak bírok,de még nincs látható eredménye
2008. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igazából olyan 8 centit kellene lefaragnom.
2008. szept. 25. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, én napi 5x50et csinálok, de ez csak a csúcsforma fenntartása :D én anno amikor tulsúlyos voltam nem felülésekkel fogytam le, hanem diéta+futás
2008. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni akarsz (karcsúsodni) akkor ne csinálj felülést! Én is iyg kezdtem és csak nagyobb lett a haskörfogatom az izomtól... Zsírégetéshez intenzívebb mozgás (futás, aerobic,...) kell és diéta!!
2008. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én igazából még a normál testsúlyomat is alig érem el. csak minden a hasamra megy, pedig vékony vagyok.
2008. szept. 26. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom még egyszer ugyanazt leírni, úgyhogy kérlek, olvasd el ezt:

[link]

2008. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet célzatosan fogyni. A háj nem onnan megy le, amit edzel. Az izmot edzed, a hájat nem. Ha valakinek sok a pocakja, vagy akármi más hájas része, akkor végezzen teljes testet megmozgató súlyzós edzést, és aerob edzést. Nagyon sok helyen utána lehet nézni, csak ne a többi hájastól kérj tanácsot, hiszen ők láthatólag nem tudják. Jó hely pl. bodybuilder.hu, rossz hely pl. nőklapjacafé. És a szintén kövérek körében terjedő pletykák nem igazak, a súlyzós edzéstől nem leszel izmos. Nézz magadra, elég messze is vagy ettől, nem fogsz egyik napról a másikra megizmosodni. Mellesleg lefogyni sem lehet pár nap alatt, inkább hónapok.
2008. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én kövér vagyok (sajnos) é napi 50-100-200 mihelyst megszokja a hasam az 50 et átállok a 100 ra utána 150utána 200 és így tovább.csak azért csinálom hogy ne plöttyedt legyen a hasam hiába van rajta felesleg
2009. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!