Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha minden nap...

Blau1999 kérdése:

Szerintetek ha minden nap megcsinalom ezt a 'teljes test' edzest mennyi ido utan lathatom az eredmenyet?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/playlist?list=PL81EwAKAMPx7Kpraa5dyUF.. Csinaltam egy youtubeos lejatszasi listat ami tartalmaz lab,kar,mellkas,hat es hasra fokuszalt edzesekr. Az xhit mint csatorna eleg eredmenyes edzeseket oszt meg youtubeon es tobb helyen ajanlottak, hallottam rola pozitivumokat. Jelenlegi helyzetemben csak otthoni edzes merul fel es egyebkent rendesen fogyasztok vizet (3-4l) es a taplalkozasomra is odafigyelek. Mar fogytam 7kg-ot es most igyekszem az edzest is bevezetni. Most vagyok 157 cm és 59 kg.

2016. máj. 30. 15:08
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ezekkel nem sokra mész, az elején talán lesz minimális változás és annyi. Normális súlyzós kemény edzés kell és persze növelni a terhelést időnként.
2016. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem igazából már csak 5-6 kg minúsz a célom meg persze az utána lévő szinten tartás

azt mondod ez tényleg nem működne? tegnap végigcsináltam majd' kipurcantam a végén és ma nagyon izomlázam van.

2016. máj. 30. 22:14
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Két edzés után meg nem lesz kihívás. De majd meglátod. Jó edzést.
2016. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!