Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi magyarok miért vagyunk...

Mi magyarok miért vagyunk sikertelenek minden sportban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Hát sikertelenek nem vagyunk, főleg vízilabdában
2016. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Cortez70 ***** válasza:
100%
Úszásban is európa legjobbjai vagyunk és kajak-kenuban is.
2016. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a többségnél a "minden sport" kimerül a fociban. Na abban tényleg sz.rok vagyunk.
2016. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagyunk sikertelenek. Az olimipiai összesített éremtáblázaton is kimagasló az eredményünk.

Szinte az összes vízi sportban ott vagyunk a szeren. Ahogy tornában is, kézilabdában is... De a birkózás, vívás, tőrözés és boxban sem vagyunk sereghajtók.

Ez a minden sport a foci és a kosárlabda köré összpontosul? Újfent már a hokisaink is vébé szereplők, pedig még Budapesten is elég sokat kell utazni egy-egy jégcsarnokig.

2016. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A Tengerész ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget honnan veszed?? Még villamosvezetésben is mi vagyunk az Európa bajnokok. [link]
2016. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Azért, mert sokan az interneten "sportolnak" :P

Szaladjál minden nap legalább 1 órát, aztán magadtól is rájössz mi a helyes válasz.

2016. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 csomi64 válasza:
100%
szerintem te rossz sport csatornát nézel ha eggyáltalán nézel.a sport nem csak a foci!
2016. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kb. a sport az egyetlen dolog amiben világszinten jók vagyunk. Londonban 9. voltunk az éremtáblázaton, bárcsak gazdaságilag, oktatásilag stb is a kilencedikek lennénk a világon.
2016. máj. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

neked gondolom minden sport=foci

de amúgy, miért számit az NEKED, hogy a magyar válogatott csapatok, vagy egyénileg sportolók milyen sikereket érnek el?:) sosem értettem ezt..oké ha valaki drukker, én pl. NFL-t nézek, és van kedvenc csapatom de nem érdekem nekem, hogy akárki győzzön, nem én kapok pénzt, sem sikerélményt, annyi hogy örülök ha az a csapat nyer amelyiekt szivlelem..ennyi

2016. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért a olimpiánál vegyük hozzá az országok méretét, és a finanszírozási problémákat. Ha például az USA-hoz vesszük magunkat az ugye a 100x nagyobb ország és vagy 37-40x annyi lakják, szóval ha az érmeinket felszoroznánk ezzel a 40-es szorzóval akkor hatékonyság szempontjából mi az 1-3 helyen lennénk, csak hát sose ezt nézik, pedig ez a reális.
2016. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!