Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Dojo-ról (Kempo)?

Figyelt kérdés

Mint azt látni ezek nem az övvásárlós, nincs sparring, első a biztonság hívek. Szóval nem pics*arázás megy az edzéseken. Nem a magyar Kempo utánzat.


Jó ez utcára és K1-re?



[link]


2016. máj. 24. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden kempo egyesület aki valamire való volt az kilépett a kempo hungaryból szajka robi, metzger anti, hernádiék. Igazából rendszeresen indulnak k1 illetve mma versenyeken a kemény maggal. Referencia igazából az összes Nihon Kempo Jitsu klubb arra hogy megtanulsz bunyózni. Személyesen nem ismerem a mestert akit linkeltél, menj el megnézni egy edzést, állj be, próbáld ki. Egyébként merre laksz , lehet hogy van jobb választás is.
2016. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt ugye megvan a heti 3 edzés, esetleg hozzá lehetne csapni egy boxot is hetente arra gondoltam. Tehát ha a Kempo védekezése nem is olyan jó, bár nem tudom milyen akkor a Box az segítene benne. Azt nem tudom, hogy mennyire rúgnak jól.
2016. máj. 25. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!