Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a módszerről?

Figyelt kérdés

[link]


17 éves vagyok most kezdtem ujra a gyúrást és sokat olvastam róla. Nem tudom hogy én a nehezen fejlődő kategoriába tartozok-e régen amikor edzettem akkor azt mondták gyorsan fejlődök de nemtudom eldönteni. 1 év alatt 17,5 kilót (50-67,5) fejlődtem fekvenyomásban, gugolásban 40-85re de ott nemnagyon csúcsoztam csak 60tól súlyba ugyanannyi maradtam ,de amikor kezdtem hájasabb voltam. A csontozatom elég vékony. Van gerincferdülésem szoval nemtudom szabad e gugolnom/ felhúznom:S

Átlagosan kajálok, 8 órát alszok , nem dohányzom, hétvégente megiszok 2-4 sört a haverokkal. Táplálékkiegészítőt szeretnék szedni mert fel akarok pakolni magamra +10 kilót.

Tehát a kérdés az hogyha a linkben irt edzésmódszert alkalmazom akkor azzal mennyire fejlődnék + tápkieg (tápkieg mellé nem innék illetve nagyon igyekeznék betartani). Mert ugye ott heti 2 illetve van olyan ahol csak 1 edzésnap van én ugy csinálom h 5 nap pihi és teljes test. Aztmondják kondiba h menjek heti 6 szor meg hogy a heti 3 is csak szintentart de én ugytudom az izom akkor fejlődik ha pihen.


2010. ápr. 9. 19:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Erről csakis annyit mondhatok, hogy jó. Rendben, így is jó. Más oldalról nézed a dolgokat, az erőd fejlődésének szempontjából közel sem az a legfontosabb, hogy melyik napon melyik izomcsoportot edzed. Ez egy-két nagyon alapvető szabályt leszámítva - amit látszik, hogy Te is nagyon jól ismersz - lényegében mindegy, mindenki úgy csinálja, ahogy neki jobban fekszik. Ennél jóval fontosabb a sorozatok száma, a terhelés mértéke, az edzés intenzitása, de a legfontosabb mégis a hogyan, az, hogy mire koncentrálsz, milyen ravasz módszereket, ügyes fogásokat, technikákat iktatsz be, hogy növeld az erődet. Ezért a kérdésedre a válaszom az, hogy jó, ahogy írtad. Ha válaszomból újabb kérdés következik, ne habozz feltenni!
2010. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!