Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni lovalni,...

El szeretnék kezdeni lovalni, nem késő? Megéri?

Figyelt kérdés

Eddig rengeteg mindent sportoltam es lovagoltam is mar bar csak igy hogy feltetettek a lora es futoszaron lovagoltam. ( azthiszem ez a helyes szo ra:D)

Es most nem sportolok egy ideje a felveteli miatt viszont elkezdett vonzani a lovaglas, es az lenne a kerdesem h megerne e, vagy nem keso 15 evesen elkezdneni? Emelett debrecenben vagy korzeteben levo jo lovardak ? Kedves, kikepzett oktatokkal?



2016. máj. 2. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Nagyon nagy élmény. Csak gumit használj!
2016. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Nem késő elkezdeni! Kezdd el, nem fogod megbánni! A lovaglásnál nincs jobb dolog a világon, nekem elhiheted!;D


Debrecen környékén jó lovarda? Nos, tekintettel arra, hogy eléggé messze lakok Debrecentől, nem tudom, milyen lovardák vannak arra felé. Viszont rengeteg jót hallottam a Mikepércsi lovasparkról, ami Debrecen közelében van. A lovarda honlapja: [link]

2016. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abszolút nem késő! Technikai sportról van szó, bármikor elkezdheted! :) Annyit azért tudj, hogy rendesen megtanulni lovagolni nem két hét. Sok türelem és kitartás szükségeltetik hozzá, mert amilyenek egyszerűnek tűnik, olyan nehéz sport.

Én lassan 15 éve lovagolok, nagyon szeretem! Remek kikapcsolódás egész évben, csak ajánlani tudom! :)

2016. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!