Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » LifeTILT Fenékformálás -...

LifeTILT Fenékformálás - normális, hogy 21. 000 nő képes a szottyadt fenekéről képet posztolni?

Figyelt kérdés

Beléptem a csoportba, mert az egyik kolléganőm ott címlaplány, és mindenki erről beszélt.

Nem tudom hová tenni ezt a dolgot... Értem én, hogy fogyás, meg önbizalom, de most komolyan, felnőtt nők az arcukat és a nevüket adják olyan fényképekhez, amin a -már bocsánat- nem túl guszta fenekük van??

Becsülöm a tenni akarásukat, de valahányszor meglátom a kolléganőmet is, mindig (és mindenkinek a cégnél) az a kép ugrik be, hogy tangában pózol.

Azóta egy másik ismerősöm (orvos!!) is bekerült, és kirakott egy olyan képet a fenekéről, hogy én többet nem megyek hozzá vizsgálatra :D


Komolyan, ez ennyire fontos? Hogy kinek milyen formájú a feneke? És ország-világ szeme láttára posztolgatják a fotót erről?


2016. ápr. 28. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Értem a felháborodásod, egyetértek veled. Nem mindenki ilyen, van még pár normális ember, aki azt se tudja, mi a fb. Kiléptél már onnan? :)
2016. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
De jó. Én mondjuk nem használom a facebookot, mert szerintem hülyeség, sosem teszek ki képet, de a seggem jó és azt eddig nem lehetett kirakni, mert levették volna és ha úgyis csoport, akkor csak a tagok láthatják :)
2016. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakoztam, mert kíváncsi voltam, nem semmi! :-D

Arccal névvel butaság ilyen képeket posztolgatni. Soha nem csinálnék ilyet. Suliban a gyerekek még azt lesik, hogy itt a Pistike anyjának a tangás valaga? Vagy a munkahelyén beszólnak a csipkés bugyogóra? A sok netes pervezről még már ne is beszéljünk.

És ez egy nagy csoport, szinte biztos, hogy van benne ismerős .

2016. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És a fenék-történet fináléja :D

[link]


A csöpögős szöveg alatt egy kép, ahol cigizik, és írja, hogy most berúgunk :D Tényleg büszke lehet magára XD

2016. máj. 2. 12:14
 5/5 anonim válasza:
100%

Én is benne vagyok, nem tettem ki a sajátomról, de nem akadtam fent ezen, inkább örültem, hogy néhányhoz képest a sajátom egész elviselhető, pedig mindig katasztrófának láttam:D

Amúgy nem posztolta messze mind a 21.000. És a kondi öltözőjében ugyanilyen fenekeket látok, ha akarom, ha nem. :D

2016. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!