Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 8-10 km futástól mennyi...

Heti 8-10 km futástól mennyi idő alatt formálódik majd a lábam? ( vádli, comb)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
-ha lány vagy ,el kell hogy szomorítsalak,a futástól nem lesz szép és nőies a lábad.......
2016. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mellette mindennap erősítő gyakorlatokat végzek, úgyhogy kétlem, hogy ne látszódjon pár hónap múlva...:)
2016. ápr. 25. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
-látszódni látszódni fog a szálkás izom ,de ez nem lesz férfiszemmel szép....
2016. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni szeretnélek, de heti 8-10km édes kevés. :) Bár nem tudom, szálkásítani szeretnéd e. Kétnaponta 4-5 km már nem rossz táv ilyen célra
2016. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csináld, szép leszel, ne higgy senkinek, csak magadnak és akarj szép lenni, menni fog!
2016. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel most kezdtem a futást, nyilván idővel emelném a távot. Így is mindennap járok és mellette erősítek, már látszik a változás pár hét után :)
2016. ápr. 27. 09:17
 7/10 kwez123 válasza:
100%

Az edzès minősége szàmít. Ha minden nap futsz 1 km-t lagymatag tempóban, az semmit nem èr. Ha heti 3-5 alkalommal elmész futni az màr hozhat eredmènyt ha mellette rendesen eszel.

Először tapasztald ki hogy milyen egy neked kellő edzès, azutàn emeld a tàvot/időt hetente.

2016. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés a "formálodik" alatt mit értesz, illetve mi lenne a cél. Heti 8-10km? Ennyit napi szinten kellene futni és akkor a többi edzésre nem is lenne szükség.


Ha a vádli erősítés a cél akkor emelkedő, főleg lépcső ajánlott, olyan szép szív alakú lesz tőle a vádlija az embernek.


Lábfejre a lábujjra állás és különböző térdeplő gyakorlatok vannak.


Comb, fenék arra a gugolás a legjobb, pláne némi sullyal.


És az egészre a kedvencem az orosz 1 lábas guggolás, amit nők valami miatt nem csinálnak, pedig olyan inszallagjai lesznek tőle az embernek mint valami acél sodrony.

2016. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lolbert Krisztián válasza:
Szia! Én Krisztián vagyok, és ha igazán nem tudom, hogy ha egy nó szép, csinos, amögött mi munkája van. Biztosan jó a futás, mert mindjárt ott a sikerélmény, hogy ma többet bírtam futni... Ezt ismerem. Abban viszont nem hiszek, h. mindjárt 8-10 km-et kéne futni és utánna is mindíg ennyit, mert ez nem igazán életszerű, inkább ártalmas. Szerintem a kulcs inkább az, h. magadra figyelve a magad érzését veszed előtérbe, nem pedig mások véleményét... Lehet, h. csak tetszeni akarsz valakinek, vagy ha nem, talán akkor csupán olyan szeretnél lenni, mint valakik az ismerőseid között... Ha mozogni akarsz, mindenképpen a FOKOZATOSSÁG elvét érdemes követni!!! És van olyan is, h. ma kevesebbet bírok, mint tegnap... Ezt is el kell fogadni, ilyen is van. Mindíg TE legyél a fontos!:). Én mikor az "öt tibetit" elkezdtem, ez egy künnyű és rövid jóga, fogyni kezdtem. Pedig ugyanúgy étkeztem... A test tudja, hogyan fogyjon. Nem érdemes rámenni testrészekre, mert lehet, inkább árthatsz vele... Egyébként az úszás, a meridiántorna mind nagyon jók. Meg a jóga....
2016. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál. Az "öt tibeti"-ről hol lehet tájékozódni vagy gyakorolni?
2016. máj. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!