Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni, hogy...

Tudnátok tippeket adni, hogy még több legyen a szénhidrát/kalória bevitelem?

Figyelt kérdés
Sajnos már eléggé undorodom és nem is birom, hogy 2,5-3 óránként meg kell egyek egy csomó rizst/bulgurt és most már a érzem, hogy több kell, de nem tudok belőle annyit bevinni. Olyasmire gondolok, hogy pl a rizst leturmixolni és azt lehúzni. Tehát, hogy a kalóriabevitelemet megnövelhessem, de nem mekis szemét kajákkal, hanem tisztán normálisan, csak valami trükköt belevinni. 191cm, 80kg és 20 éves vagyok. Még nagyon sokat kell felszednem. 68-ról indultam tavaly nyáron, de kezdem most már érezni, hogy egyre és egyre több kell.

2016. ápr. 23. 14:44
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell 3 óránkén enni. Ha ritkábban eszel többet, akkor is jó. Meg mehetne több zsír is, azzal jobban tudod növelni a kalóriabevitelt.
2016. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze az meg is van, de én a szénhidrátnál szeretnék varázsolni.
2016. ápr. 23. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Én néha csinálok zabos, tömegnövelős kókuszgolyót, azt lehet eszegetni napközben.
2016. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pár hete kezdtem el edzeni de rögtön éreztem, hogy nem tudok ennyi rizst megenni (felét se tudtam). Zöldséget párolok hozzá (répa, borsó, amit akarsz) és így sokkal jobb, sőt már megszerettem és nincs gond az evéssel. Ha ez nem segít akkor sorry de nálam nagyon bevált.
2016. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zöldség tényleg jó mert jobban csúszik ez igaz, viszont eltelit, ami meg nem jó mivel nekünk minél több ch-t kell bevinni. Persze ezzel nem azt mondom, hogy nem kell zöldséget enni, mert kell mindig, csak mértékkel tömegelésnél. Köszi a válaszokat, a zabpelyhes golyócskák nem rossz ötlet, valamit megpróbálok összehozni.
2016. ápr. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!