Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt ajánlanátok?

Valter6672 kérdése:

Milyen tömegnövelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 180 magas, és csak 60 kiló. Szeretnék hízni. Tudom, erre most aza válasz, hogy egyél többet, de hiába. Régebben edzettem és, szedtem kreatint, látszott, de abbahagytam,mert szerintem felesleges volt aztszedni, mert elsőnek tömegnövelő kéne. Én a Max Gain Plus- ra gondoltam, egyik ismerősöm is szedett, és másról még nincs "tapasztalatom". Olyan 7-8 ezret szánnék rá most kezdésnek. Szerintetek jó lesz, vagy van jobb? Esetleg tapasztalat? Válaszod előre is köszönöm
2010. ápr. 6. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél többet és ne tömegnövelőt, hanem tápkieget vegyél
2010. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tömegnövelő is tápkiegészítő.
2010. ápr. 6. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
16 vagy 180cm pont mint én. Én 65 kiló voltam egy éve most 75, és nem a tömegnövelők miatt. Legyen egy jó étrended ebben a korban még ha jól kajálsz akkor semmi másra nincs szükséged a fejlődéshez. 1. rendes étrend 2. rendszerezett jó edzések... Ha végképp tömegnövelőt akarsz venni akkor ott a Jumbo egy-egy adag edzés után és az majd kicsit segít.
2010. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tömegnövelő többnyire szőlőcukorból és fehérjéből áll


én egy éve 79 kiló voltam most 102 a rendes étrend EDZÉS UTÁNI FEHÉRJE ÉS SZŐLŐCUKOR MIATT ezek mindig vannak otthon


[link]


tanulmányozd át!

2010. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak, köszönöm szépen !
2010. ápr. 7. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!