Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számít az hogy délután tornázo...

Számít az hogy délután tornázom-e vagy este?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendszeresen tornázni, de nekem úgy lenne a megfelelő hogy 14 órára hazaérek iskolából és azonnal, mert ha már leülök tanulni vagy másat csinálni utána nincs kedvem. Ismerőseim azt mondják hogy az túl korai, meg úgyis eszek még utána és akkor semmi értelme a tornának
2016. ápr. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eszel, akkor semmi értelme? Az ismerőseid is inkább üljenek le tanulni, mert félelmetes dolgokat mondanak.


Nem számít.

2016. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Edzés után is kell enni. Mindegy, hogy mikor edzel.
2016. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak annyiban nem számít, hogy hogy alszol utána. Van, akit befolyásol, van, akit nem. Nálam a délelőtti és a kora délutáni edzés működik.

Ha este edzek, utána kidőlök, de egy óra múlva már ébren vagyok, és baromi nehezen alszom vissza, reggel meg kelni kell, nem tudom magamat kipihenni.


De evés szempontjából nincs jelentősége, sőt, ahogy előttem írták, ha este edzek, akkor is eszek utána!

2016. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Edzés után enni kell (illetve fene tudja, mi van, ha előtte eszünk sok lassan felszívódó fehérjét s egyebet... én inkább eszem utána, nem okoz gondot).

Akkor tornázz, amikor neked jólesik, tapasztald ki.

Nekem közvetlenül az első étkezésem elé kell tenni, mert kizárólag úgy esik jól, éhgyomorra.

2016. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!