Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem ültem még nagymotoron, de...

Nem ültem még nagymotoron, de tudok váltani, stb. érdemes lerakni "A" korlátlanra?

Figyelt kérdés

Panelba lakok,a mi városunkban egy darab garázs sincs már kiadó,és nem is nagyon akarok 125ccm-es motort venni kezdésnek,minimum 500-600-asra gondoltam. (sportmotor). Esetleg menjek néhány haver kisebb nagymotorjával próbának,hogy szokjam,vagy csapjak a lecsóba?

Nem szeretnék venni segédmotorkerékpárt,feleslegesnek érzem,nem is akarok motort venni amíg nincs bevételem (súlyadó stb.)

Előre is köszi a válaszokat!

15/F



2016. ápr. 8. 14:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Minek kell ideírnod nethuszár barátom?

Remélem motoros vagy Te is,mert akkor úgy látszik köztük is van paraszt!

Legalább segítenél olyannak,aki elkezdené,biztos nagyon kemény lehetsz,gondolom neked is van egy hasonló kaliberű sportmotorod vagy simsonod,és már lenézel mást ;) GG barátom,GG

2016. ápr. 20. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!