Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak...

Szerintetek mit csinaljak most? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szoval 14 eves lany vagyok. Nagyon szeretek sportolni. 8 eve tancolok versenyszinten es budapesti bajnoksagokat nyerunk a csapatommal. Tavaly elkezdtem atletizalni. Egy ideig nagyon szerettem de utana a tanarral volt egy kis vitank ezert abbahagytam. Igazabol az atletikaban csak a rovid tavu ( 60-100) futasokat szerettem es abbol voltam jo. Budapesti 8.voltam. De ennek mar vege. A tanar atment egy masik suliba. Mostansag ha tesin sprintet kell futni akk ugye (most nem henceges miatt mondom) de mindenkit legyozok. Olyan jo erzes futni ezeket a tavokat. Nagyon szertem. Es erzem h jo vagyok belole. Viszont atletizalni nem szeretnek megint mert a gatfutas es a tobbi reszet nagyon nem szerettem. Ujra szeretnek rovid tavokat futni versenyszeruen. Tudnatok nekem abban segiteni h megis merre fele van erre lehetoseg? Vagy egyaltalan van e igy lehetoseg h csak futas? Tudnatok helyeket ajanlani? De csak futasi szinten! Remelem raszantatok egy kis idot es segitetek valamilyen edzo helyet keresni! Elore is koszi a valaszoloknak!

2016. márc. 30. 18:09
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ilyen nincs

de ha jo vagy sprintben valszeg gaton is joleszel ha nemvagy nagyon alacsony:)

2016. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg egyesület van, de Budapestre szeretnél járni, Debrecenbe esetleg valahová máshova? Ha megmondod merre keresnél egyesületet, könnybben tudnék ajánlani:D
2016. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!