Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS! Ez segit ez a sport vagy...

SOS! Ez segit ez a sport vagy mit csinaljak? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok 160 cm es 54kg kb.

Fogyni nem akarok mert mindenki azt mondja,hogy jo alakom van csak mozognom kene,hogy erositsek meg ienek...Van narancsborom is...

Ha minden reggel futok kb fel orat es este is akkor mennyi ido alatt fog meglatszani?

Es a narancsbor ellen mit tudok tenni?Koszi a segitseget elore is!


2010. jan. 25. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre ezt gy nem lehet megmondani, hogy mikor fog látszani. Sok múlik az étkezésen, a fehérje bevitelre érdemes lenne figyelni. A szénhidrátot azért nem írtam, mert azt mondod jó alakod van. Legyen úgy. :)

Narancsbőrbe nem tudok segíteni. :(

2010. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem olyan szoros az összefüggés a testalkat és a narancsbőr között, mint általában gondolják. Narancsbőr ellen ajánlom a rendszeres méregtelenítést és a szaunázást vagy ha gyorsabb eredményt szeretnél a nyirokmasszázst. Mozgásnak én személy szerint a kettlebellt ajánlanám mert nagyon jól formál és növeli az állóképességet valamint erősít már heti kétszer egy órában is. Itt meg tudd nézni van-e neked megfelelő helyen és időben edzés: [link]
2010. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!