Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet állítanátok...

Milyen edzéstervet állítanátok nekem össze?

Figyelt kérdés

193cm magas vagyok,92kg.

Ezzel így nincs is baj,de nincs túl sok izom rajtam,mondjuk zsír se sok,de azért pont annyi,h meglátszódjon egy vékonyabb lenge ruha alatt.

Ezt szeretném eltüntetni,nem akarok kocka hasat csak valami emberi formát,egy finom felépítésű testet szeretnék.

Kondiba nem igazán szeretnék járni,de ha nagyon muszály elmehetek.


Hasizomra találtam egy gyakorlatot,ami állítólag nagyon jó.

[link]

itt a link!

Ehhez úgy gondoltam,h 2 naponta járnék futni,mondjuk 20-30 percet,aztán lefekvés előtt egy 10 fekvőtámasz,ezt 2hetente emelném 5-el.Úgy tudom,h felsőtestre nem kell nemtom milyen kondigép,bőven megfelel a fekvőtámasz is.


Mit gondoltok erről?Szerintetek milyen rendszerességel kéne csinálnom ezeket?


És a legidegesítőbb kérdés,amit minden sprotolni kezdő ember feltesz ilyenkor,mikor látszik majd meg az eredmény?


Válaszokat előre is köszönöm:D


2010. ápr. 4. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és még azt szeretném kérdezni,h mit és mennyit egyek?

Úgytom a diéta elősegíti a gyorsabb fogyást.

2010. ápr. 4. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem oltásból kérdezem, de mennyi időt szántál rá hogy visszakeress az kérédsek közt?


Rengeteg program tipp lett ide leírva mind edzéstervek, diéta, étkezés szempontból újat nem fognak neked mondani.

Keress a régebbi kérdések közt.


Én tavaly Januárban kezdtem kondizni, Júniusra lett eredménye. Vagyis 5 hónap.

Egy fél évnél hamarabb ne számíts komoly eredményre, te látni fogod de nem lesz olyan látványos mint szeretnéd.

2010. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszanéztem,de ez az edzésterv amit én összeállítottam,szeretném tudni,h jó-e.
2010. ápr. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!