Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Milyen tömegnövelő...

Testépítők! Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kb most Áprilisban egy éve hogy edzek egy nagyobb kihagyással. Elégedett vagyok mert sikerült rengeteget fejlődnöm. Tavaly Májusban egy hónapnyi edés után egy Biotech kapszulás kreatin kúrát ejtettem meg ami rendesen beindított. Júliusban pedig kipróbáltam a Volumass35-öt ami szintén nagyon szépen hozott mind tömegben mind erőben attól eltekintve hogy egy pici pocakot is növesztett nekem. Ez után Augusztusra olyan brutálisan kipattanásosodott az arcom hogy azóta is bőrgyógyászhoz járok. Az edzést ki is hagytam 3hónapra de tél óta újra edzek és így csak az én kis amatőr étrendemmel is elégedett tudok lenni. Na de talán ezzel van a gond. Nem tudom teljes mértékben megoldani azt hogy mindenből elegendő táplálékot vegyek magamhoz illetve szeretnék egy kis tömeget felszedni mert hosszú idő után és a kiábrándultságom után visszanyertem azt a motívációt és lelkesedést szerelmet amit a testépítés iránt éreztem ha egyáltalán ilyet lehet mondani 1éves edzésmúltam után. Tehát szeretnék egy szinttel feljebb lépni mert ez az amatőr étkezés kevés én úgyérzem és ezért kellene egy kis kiegészítés vagy egy kis támasz még mellé. Nem tudom hogy melyik termék lenne a megfelelő a számomra de azt tudom hogy nem csak lejárogatok hanem terveim vannak. Bár azért félek az arcom miatt mert az a kritikus 3hónap egy rémálom volt.

Kérem a hozzáértőket hogy segítsenek illetve hogy a fotelból okoskodók ugorjanak át a kérdésen! Köszönöm előre is.


2010. ápr. 3. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

csirkemell+rízs+fehérje


a tuti tömegnövelő, cukorból előállított szarokat mint a VM35 ne szedj, az a szemétre való

2010. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A párom ezt szedte+ ulrta Whey pro-t!Rengeteget fejlődött!

mi a bio tech-re esküszünk!Minden vitamint, kiegészítőt tőlük szerzünk be, mert nagyon jó minőségben forgalmaznak!

2010. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja bocs link lemaradt!

[link]


[link]

2010. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ehetek csirkemellet rízzsel egész nap.
2010. ápr. 3. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell.

Ehetsz mellé: tojást, túrót, sajtot, gyümölcsöket, zöldségeket, teljeskiőrlésű cuccokat.

2010. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De ha az alap kajálást nem rakod rendbe akkor ne is akarj fejlődni...
2010. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mért nem ehetsze gész nap azt?

ki titlja meg?

egyél csak azt

2010. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
muszáj lesz választanod: nem ehetek csirke-rizst egész nap vagy nem fogok rendesen fejlődni. ha a kajálás rendben van akkor a kiegészítés csak egy plusz dolog de nem az a legfontosabb.fehérje nem ártana,multivitamin szinte kötelező,a glutamin pedig nagyon hasznos
2010. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem kell egész nap azt enni


a volumass 35 nem szar,és egyáltalán nem olyan,hogy most veszel egyet és annyi

DE FEHÉRJE(TEJSAVÓ)MINDIG KELL!!

azt vegyél és edzés után 30-40 gramm szőlőcukrot vigyél be.a tömegnövelő is cukorból illetve fehérjéből áll főleg,némi kreatinnal,.glutaminnal megerősítve


rakd rendbe a kajálásod


ehetsz tonhalat, zabpelyhet !!akár fehérjeturmixxal reggelire,csirkét,pulykát,halat,marhát

rízst.durumtésztát,sovány túrót,sovány sajtokat,banánt

illetve scitec.hu azonbelül is a fórum és rengeteg receptet találsz,amik finomak és hasznosa is.

és ajánlom a bodybuilder . hut vagy a scitec.hu -t de a bodysport.hu n is kérdezhetsz, NE ITT MERT SOK A HÜLYE

2010. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
rágjá szärt
2010. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!