Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon végezhető, térdkímélő...

Otthon végezhető, térdkímélő aerob mozgásformát keresek, aminek nincs vagy nem nagy az eszközigénye. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Utálom a fogyi-dvd-ket, olyasmit keresek, aminek értelme is van. Leadtam étkezéssel már 15kg-t, de még túl nagy a túlsúlyom ahhoz, hogy fussak. A térdem nem bírná el. Eljárni nem tudok edzeni (nem megyek bele, a lényeg, hogy tényleg nem tudok), de mozogni akarok! Itthon a nappaliban. Kis helyigényű, de hatékony aerob mozgást keresek, de nem találok. Videókat is néztem, de mindenhol guggoltatnak, amitől fáj a térdem. Más nincs?
2016. márc. 18. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

szobabiciklizés


szerintem elég térdkímélő, mert keresztszalag-szakadás után nagyrészt ebből állt a gyógytorna, és hatott

2016. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, de nincs biciklim, és sajnos a hely sem túl nagy (50nm, 2 szoba, 2 gyerekkel). Költözés után újraértékelem majd! Nagyon köszi a tippet!
2016. márc. 18. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél, vagy kreálj egy step padot, annál jobb és egyszerűbb otthoni aerob eszköz nincs
2016. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hm, a steppad az térdkímélő? nem igazán vagyok tisztában vele
2016. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!! :)


(Nem is voltál paraszt :D)

2016. márc. 18. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkó paraszt, hanem állattartó :)
2016. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaaaaj, akkor pláne bocsiii :) Ezen az oldalon ritkábban használják az alap jelentését :)
2016. márc. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!