Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire kell edzenem, hogy...

Mire kell edzenem, hogy sikerüljön? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
3 hónap múlva lesz az esküvőm, és a menyasszonyomat a karomban kell kivinnem (kb 100 méter sétáig kell tartanom). Régen edzettebb voltam (2 éve) akkor simán emelgettem, de már nem megy. Milyen testrészekre fektessek nagypbb hangsúlyt az edzés során? Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2016. márc. 7. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány kg az asszony, te mekkora vagy?
2016. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért 100m elég sok. Főleg, ha semmit nem sportolsz. Főleg gondolom nem úgy akarsz kinézni azon a 100 méteren (nyilván nem kevés kép lesz), mint aki mindjárt meghal.


Szerintem teljes test edzés lenne a megfelelő, főleg alapgyakorlatokkal. De ezt hülyeségnek tartom.

2016. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Homeosztázis...

A szervezeted ahhoz alkalmazkodik, amilyen körülményeket adsz neki...

Egy csaj cipelésére úgy tudsz legkönnyebben edzeni, ha minden második nap felkapod asszonyt aztán vipelgeted kicsit jobbra balra.

2016. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!